KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112045

nr 1711 2045

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Flickor på vift". Signerad. Olja på duk, 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 30 juni 2025
kl 18:36:10

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann