KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112045
nr 1711 2045
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Flickor på vift". Signerad. Olja på duk, 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:36:10
3.000 kr
3.400 kr
3.800 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann